Hakkımda


hakkimda
Merhaba!

Ben Ece Boydak. 1990 yılında İstanbul’da doğdum. F.M.V Özel Ayazağa Işık İlköğretim Okulu’ndan sonra 2009 yılında Saint-Joseph Lisesi’nden, 2013 yılında Koç Üniversitesi Kimya ve Biyoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldum. İş hayatına MCT Danışmanlık’ta Analyst/Researcher olarak başladım. İlaç, hızlı tüketim, telekomünikasyon ve finans şirketleriyle organizasyonel gelişim projelerinde yer aldım. En son Yıldız Holding’de Pazarlama Akademisi Uzmanı olarak görev yapmaktaydım. İsviçreli psikiyatr, Dr. Carl Gustav Jung’un çalışmalarını temel almış, bireylerin davranış tercihlerini analiz etmekte önemli bir araç olan Insights Discovery akreditasyonuna sahibim. Aynı zamanda da, Galatasaray Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladım.

İster bir iş görüşmesine gidelim, ister yeni bir arkadaş ortamına girelim, insanlar önce nasıl göründüğümüze, sonra da ağzımızdan çıkanlara, neyi, nasıl söylediğimize bakıyor. Bu durumu ben bir elmanın iki yarısına benzetiyorum. Başkaları üstünde bıraktığımız etkiyi, yarattığımız algıyı yönetebileceğimizi biliyoruz, bunu kolaylaştırmak için paylaşımlarımı “aklın” ve “görüntün” isimli iki kategoriden yapıyor olacağım.

Öğrenmek, gelişmek sonu olmayan bir yolculuk. Ben de bu yolculuktan keyif alan biri olarak yüksek lisansımdan ve işimden edindiğim bilgi ve tecrübeleri, “iş başa düştü!” diyen ve kendine değer katmak isteyen herkesin kolayca ulaşabileceği bir platform oluşturmak istedim. Paylaşımlarıma yorum yapabilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Faydalı bulup kendinize değer katmanız dileğiyle,

Not: Bu bir hayalin başlangıcı!

 

 

Comments are closed.